Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
10.09.2017
Kamenné butiky
Zboží a ceny v eshopu a v každém z našeho kamenného butiku se liší. Módní butik EXCLUSIVE Česká 51/13 26601 Beroun Tel.: +420 774 537 455   Ot... číst celé
02.02.2021
Mentolová jede! ;-)
Je únor 2021 a naše butiky jsou stále uzavřené... na světlo světa se už, ale dere naše jarní kolekce a s ní barvičky jara, léta... naděje :-)  Jako... číst celé
19.04.2015
Často kladené dotazy - FAQ
V této sekci jsou uvedeny odpovědi na nejčastěji se objevující dotazy:   Mám strach z nákupu po internetu - mohu si někde ověřit spolehlivost vašeho... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Newsletter

Přihlaš se k odběru novinek a dostaneš od nás 100,- kč na svoji první objednávku! 

 

 

Sleduj nás... ❤️

 

                                                   
 
       ❤️ Zásilky odesíláme denně ❤️
 
   ❤️ Pouze platba předem na účet ❤️
 
      ❤️ Osobní vyzvednutí denně ❤️
 
 
 
 
Doporučujeme:
 

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY:

Jméno a přijmení *
Vaše adresa *
Váš email *
Číslo objednávky *
Název a číslo vráceného produktu *
Důvod vrácení *
Vaše číslo účtu, na které má být částka vrácena. *
Opište text z obrázku*

Odstoupení od smlouvy spotřebitelem


Spotřebitel má právo odstoupit od smlouvy ve lhůtě čtrnácti dnů. Lhůta podle věty první běží ode dne uzavření smlouvy a jde-li o
a) kupní smlouvu, ode dne převzetí zboží,
b) smlouvu, jejímž předmětem je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, ode dne převzetí poslední dodávky zboží, nebo
c) smlouvu, jejímž předmětem je pravidelná opakovaná dodávka zboží, ode dne převzetí první dodávky zboží.

Upozorňujeme, že naše zboží neslouží k bezplatnému zapůjčení a nejsme půjčovna!!!


TIMEFASHION.CZ umožňuje spotřebiteli odstoupit prostřednictvím vyplnění a odeslání vzorového formuláře pro odstoupení od smlouvy na internetových stránkách ZDE, a spotřebiteli tak TIMEFASHION.CZ potvrdí bez zbytečného odkladu v textové podobě jeho přijetí.

Dále zboží zaslat korespondenčně - DOPORUČENĚ a pojištěné (neručíme za ztrátu), a to na adresu:

Módní butik TIMEFASHION.cz, Husovo nám. 39/26, 266 01 Beroun 

- je nutné - VŽDY nás předem před odesláním kontaktovat vyplněním formuláře, emailem nebo telefonicky !!! Upozorňujeme, že na jiné adrese nebude zboží přebíráno !!!


Odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, zašle nebo předá TIMEFASHION.CZ bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, zboží, které od TIMEFASHION.CZ obdržel, a to na své náklady.

 

Další možností je přinést zboží osobně do kamenné prodejny Módní butik TIMEFASHION.cz, Husovo nám. 39/26 (vchod ul. Biřická), 266 01 Beroun. Zboží zde bude zkontrolováno a převzato, o čemž Vám bude vydán doklad a pokud nevyberete nic výměnou, tak Vám bude částka zaslána na bankovní účet, ze kterého byla platba přijata - není možné v kamenném butiku vracet hotovost - pokud jste zaplatili převodem na účet. 


Rozhodne-li se spotřebitel pro odstoupení v uvedené lhůtě, doporučujeme pro urychlení vyřízení odstoupení zboží doručit na korespondenční adresu TIMEFASHION.CZ spolu s přiloženým průvodním dopisem s případným důvodem odstoupení od kupní smlouvy (není podmínkou), s originálem faktury a uvedeným číslem bankovního účtu.

Zboží musí spotřebitel vrátit úplné, s kompletní dokumentací (fakturou), nepoškozené, čisté, NENOŠENÉ, pokud možno včetně originálního obalu, ve stavu a hodnotě, v jakém zboží převzal - POKUD TOTO NEBUDE UČINĚNO - A ZBOŽÍ PŘIJDE V NOŠENÉM STAVU, SE ZNÁMKAMI POUŽÍVÁNÍ, NAVONĚNÉ, ČI BEZ CEDULEK - bude vrácená částka snížena o 30% což je sazba za opotřebení daná naší společností Módní butik s. r. o.


Spotřebitel odpovídá TIMEFASHION.CZ pouze za snížení hodnoty zboží, které vzniklo v důsledku nakládání s tímto zbožím jinak, než je nutné s ním nakládat s ohledem na jeho povahu a vlastnosti. Tzn. například zboží bylo vybalené, nošené, je naparfémované, atd.

Odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, vrátí mu TIMEFASHION.CZ bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, částku za zboží + poštovné, které od něho na základě smlouvy přijal, stejným způsobem.

Odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, TIMEFASHION.CZ však není povinna vrátit přijaté peněžní prostředky spotřebiteli dříve, než jí spotřebitel zboží předá.

Spotřebitel bere na vědomí skutečnost, že jsou-li se zbožím poskytovány dárky, je darovací smlouva mezi TIMEFASHION.CZ a Kupujícím uzavřena s podmínkou, že dojde-li k využití práva spotřebitele odstoupit od kupní smlouvy, darovací smlouva pozbývá účinnosti a spotřebitel je povinen spolu s vráceným zbožím vrátit i s ním související poskytnuté dárky včetně všeho, oč se obohatil. V případě, že tyto nebudou vráceny zpět, budou tyto hodnoty chápány jako bezdůvodné obohacení spotřebitele. Není-li vydání předmětu bezdůvodného obohacení dobře možné, má TIMEFASHION.CZ právo na peněžitou náhradu ve výši obvyklé ceny.

Odstoupení v ostatních případech
Kupující nemůže odstoupit od smlouvy, ani požadovat dodání nové věci, nemůže-li věc vrátit v tom stavu, v jakém ji obdržel. To neplatí,
a) došlo-li ke změně stavu v důsledku prohlídky za účelem zjištění vady věci,
b) použil-li Kupující věc ještě před objevením vady,
c) nezpůsobil-li Kupující nemožnost vrácení věci v nezměněném stavu jednáním anebo opomenutím, nebo
d) prodal-li Kupující věc ještě před objevením vady, spotřeboval-li ji, anebo pozměnil-li věc při obvyklém použití; stalo-li se tak jen zčásti, vrátí Kupující TIMEFASHION.CZ, co ještě vrátit může, a dá TIMEFASHION.CZ náhradu do výše, v níž měl z použití věci prospěch.

Neoznámil-li Kupující vadu věci včas, pozbývá právo odstoupit od smlouvy.

Newsletter
Přihlaš se k odběru novinek a dostaneš od nás 100,- kč na svoji první objednávku! 

Kde nás najdete

Česká ulice 51/13

(pod schody/kebabem)

Beroun - centrum, 266 01

Otevírací doba: Denně 11 - 17h, Středa 9 - 17h, Sobota 9 - 12h

Mapa obchodu

Všechny fotky prezentované v našem eshopu jsou chráněny autorským zákonem jejich příslušných vlastníků. Jakékoli kopírování nebo napodobování prvků těchto stránek je zakázáno. © 2009-2023, TIME FASHION Shop
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz